top of page

Je to krásné... Ale jak to vzniklo? 

Kreativní, přírodní a efektní – to je značka DIVISHKA. Vyrábět papírová přání, kartičky, cedulky, štítky a obálky jsem začala, protože mi v papírnictvích chyběly elegantní, české, designové papírové doplňky. A nebyla jsem sama. Od svého okolí jsem také slyšela stížnosti na to, jak je těžké vše uhlídat a když si na poslední chvíli vzpomenete, že má někdo narozeniny, musíte jít a koupit, co je. A to jsem chtěla změnit.

 

Chtěla jsem proto dát lidem krásný, ručně vyráběný produkt, který jim vyřeší starosti se sháněním vkusných přáníček a který vykouzlí úsměv na tváři darujícího i obdarovaného.

 

A tak jsem přišla s DIVISHKOU.

Jsem Denisa. Kreativita, barvičky a razítka mě provázejí celý život. Však i ta moje hlavní práce je o „štemplování“ – ochranných známkách. DIVISHKA je srdcový projekt, který vznikl jako protiklad k úředničině a jako řešení pro ty, co shánějí elegantní dárek pro každou příležitost.

 

Celému procesu však předcházela má vášeň k papíru, kdy už přes 10 let sbírám nejrůznější razítka, papíry a udělátka. Jít do papírnictví nebo výtvarných / kreativních potřeb je pro mě dost náročné, protože se tam vždy najde něco, co „potřebuju“ 😊. V propojení s tím, že ráda dávám dárky a pokaždé se k dárku snažím dát kartičku s nějakým milým vzkazem – třeba jenom „Usměj se“, směr pro DIVISHKU byl jasný.

 

Tak vznikla DIVISHKA a její sady přáníček. Každý set obsahuje štítky a malé kartičky na vzkazy, provázky, přání a obálky. Máte tak vše, co potřebujete. Vyrábím ale také samostatné barevné obálky, visačky na dárky (ideální na láhev s vínem!) nebo koresponďáky.

Divishka_kytka.png
Divishka_kytka.png
Divishka_kytka.png

Velké díky, že vůbec DIVISHKA vznikla, patří značkám Estetič.Ka, Maya.Art, MŮJ. a také mé kamarádce Aničce z Novitimu Bez jejich podpory a povzbuzení bych nedokázala sebrat odvahu a pustit se do tvorby další značky. A také velké díky patří těm, bez kterých by celá značka nebyla značkou, a to Pavlovi Cahlíkovi za vedení v procesu tvorby názvu, Žanetě Bitnerové za naslouchání mých vizí v rámci tvorby loga a Adamovi Klatovskému, bez kterého bych nedokázala postavit e-shop. Z celého srdce vám všem jmenovaným děkuji. 💛

Věřím, že se vám DIVISHKA a její ručně vyráběné sady s nejrůznějšími motivy budou líbit a budou dělat radost vám i vašim blízkým.


S tvořivou láskou

Denisa

bottom of page